ماهان خودرو آموزش ای سی یو ecu، گیربکس اتوماتیک، باطری سازی تنظیم موتور

ماهان خودرو آموزش تعمیر ایسیو ای سی یو ecu گیربکس اتوماتیک ، تنظیم موتور، الکترونیک خودرو باطری سازی، را در آموزشگاه ماهان خودرو برگزار می کند.

ای سی یو آموزش تعمیرات ECU – تعمیر ای سی یو ایسیو انواع خودرو های داخلی و خارجی

آموزش تعمیرات ECU ای سی یو بصورت دوره های علمی و عملی برگزار می شود. دوره برق الکترونیک، باطری سازی و تنظیم موتور خودرو، سیم کشی خودرو

Blank-PNG ثبت نام

ثبت نام در دوره های آموزش الکترونیک، برق، باطری سازی، تنظیم موتور، تعمیر گیربکس اتوماتیک

پس از اینکه ثبت نام کنید دیگر جزیی از گروه ماهان خودرو هستید. ما افتخار می کنیم که با ارائه خدمات آموزشی و پشتیبانی الکترونیک خودرو به شما آموزش می دهیم. در واقع سیستم آموزشی ما یک سیستم یک پارچه کاربر محور است که آن را قسمتی از سیستم می داند.

ثبت مشخصات

پروفایل شما شامل مشخصات معمولی شما است و در جایی ثبت نمی شود و فقط به عنوان پروفایل شناسایی کاربران برای پشتیبانی و پیگیری منابع آموزش مورد استفاده قرار می گیرد.

کارت عضویت

بعد ثبت نام یک نام کاربری و کد شناسایی برای شما در نظر گرفته می شود که تمام فعالیت شما توسط این کد انجام می شود پس در درج تلفن همراه خود دقت کنید چون این کد پیامک می شود.

گفت و گو

اگر می خواهید که تحت سیستم وب سایت با دیگر کاربران به گفتگو بنشینید و تبادل اطلاعات کنید همچنین با گروه های آموزشی و پشتیبانی گفتگو کنید می توانید با گذراندن این دوره ها از آن بهره مند شوید.

مرحله ثبت نام …

بعد از ثبت نام همکاران ما در شرکت ماهان خودرو با شما تماس می گیرند تا کار گروه و مراحل ثبت نام شما را تکمیل کنند، بنابراین شماره تلفن در دسترس درج فرمایید.

  • برای ارسال کد پیگیری ثبت نام شماره تلفن همراه الزامی است.
  • یک عکس پرسنلی با پسوند JPEG یا GIF برای تکمیل پرونده ارسال نمایید.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
( ساخت استودیو Nowean) تمامی حقوق محفوظ است. آموزشگاه برق-الکترونیک و مکانیک خودرو و گیربکس اتوماتیک (ماهان خودرو)
error: Content is protected !!