آموزشگاه تعمیرات ECU و برق خودرو
Home > گروه آموزشی ما

فروش تجهیزات تست کارگاهی

پارسیان صنعت انواع دستگاه های عیب یاب و تجهیزات کارگاهی در زمینه الکترونیک و سیستم سوخت رسانی خودرو را ارائه می کند. دستگاه های دیاگ حرفه ای برا تمام خودرو های داخلی و خارجی همچنین دستگاه های تعمیر و نگهداری سیستم سوخت رسانی انژکتوری از محصولات ارائه شده توسط ما هستند.

تولید نرم افزار الکترونیک خودرو

ما برای پیشبرد هدف آموزش صحیح و حرفه ای اقدام به تولید نرم افزار های آموزشی همچنین نرم افزر های تست و عیب یابی الکترونیک خودرو برای دانش آموزان کرده ایم. این نرم افزار ها اینتر اکتیو، و در هر پلتفرمی قابل اجرا هستند و برای استفاده های آموزشی و کاربران یا تعمیر کاران حرفه ای نیز توسعه داده شده اند که قابل دسترس هستند.

آموزش تعمیر  الکترونیک خودرو

پارسیان صنعت بنیان گذار سیستم نوین آموزشی علمی و عملی در زمینه تعمیرات و عیب یابی الکترونیک خودرو و ECU است که برنامه های آموزشی تلکمیلی و پایه را در این زمینه طراحی کرده است. ما همواره می کوشیم تا بهترین سیستم آموزشی مبتی بر جدید ترین متد های یاد گیری همچنین به روز رسانی اطلاعات آموزشی را در الویت قرار دهیم.

PARSIAN SANAT KHODRO

پارسیان صنعت خودرو PSK اولین شرکت بنیان گذار و پایه ریز برنامه های آموزشی همچنین پیشرو در ساخت برنامه های تست و آنالیز سیستم های مدیرت و کنترل الکترونیک خودرو است که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ شروع کرده است. فعالیت این گروه در زمینه برنامه های آموزشی تعمیر ECU یا کامپیوتر خودرو است که تمامی قسمت های جانبی نظیر سیستم های الکترونیک پاشش سوخت، توزیع الکترونیکی نیروی ترمز، گیربکس های اتوماتیک همچنین مدیریت کنترل الکترونیکی خودرو را شامل می شود.

گروه آموزشی الکترونیک خودرو

گروه آموزشی الکترونیک خودرو پارسیان صنعت متشکل از استاتید برجسته و مهندسین الکترونیک و مکاترونیک است که در قالب یک مجموعه آموزشی فعالیت می کنند. استاتید ما با استفاده از روش ها و سیستم آموزشی نوینی که داریم الکترونیک خود رو را به زبانی ساده ولی حرفه ای همچنین بصورت علمی و عملی به دانش آموزان آموزش می دهند.

مهارت های الکترونیک

تعمیرات ECU بصورت عملی

گروه پشتیبانی و خدمات آموزشی

گروه پشتیبانی و خدمات آموزشی پارسیان صنعت همواره جزئی از گروه ما هستند که دانش آموزان و دانش پژوهانی که قبلا از سیستم ما فارغ التحصیل شده اند را راهنمایی می کنند. این خدمات دائمی و شامل رفع اشکال های فنی و آپدیت مطالب جدید در زمینه الکترونیک خودرو می باشد. همواره گروه خدمات آموزشی در حال ساخت مستندات در زمینه تکنولوژی های جدید و راهکار های تسلط بر آن می باشد.

به روز رسانی آموزش ها

پشتیبانی فنی فارغ التحصیلان

تعمیر گیربکس اتوماتیک

گروه آموزشی مکاترونیک

( الکترونیک و مکانیک)

کلاس های ویژه مکاترونیک که مخصوص آموزش سیستم های مخلوط مکانیکی و الکترونیکی است برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است. استاتید گروه مکاترونیک بحث سیستم های مکانیکی و پنوماتیکی همرا با کنترل الکترونیکی را بصورت عملی در قالب کار گروه های فنی و مهندسی تشریح و آموزش می دهند.

مکاترونیک خودرو

کنترل الکترونیک گیربکس و پنوماتیک

گروه تولید نرم افزار

گروه تولید نرم افزار ما شامل برنامه نویسانی در همین زمینه هستند. آنها پشت پرده کار می کنند ولی نتیجه کار آنها در سیستم های آموزشی و نرم افزار های کاربردی و حرفه ای کاملا نمایان است. تولید نرم افزار های مهندسی در زمینه تست و عیب یابی همچنین نرم افزار های حرفه ای شبیه سازی ساختار کنترل الکترونیکی خروجی کار این گروه می باشد. علاوه بر این انواع نرم افزار های تجاری برای تعمیر کاران و مهندسان حرفه ای جهت بازبینی و تغییرات الکترونیک خودرو ساخته شده و در دسترس هستند.

تولید نرم افزار های آموزشی

تولید نرم افزار های حرفه ای تست و آنالیز خودرو

عیب یابی و تعمیرات ECU
( ساخت استودیو Nowean) تمامی حقوق محفوظ است.