adverimg-161976

تماس با پارسیان صنعت خودرو

تماس با شرکت پارسیان صنعت خودرو

تماس برای تعمیرات ecu یا ثبت نام برای تعمیرecu

 عزیزان جهت  با شرکت پارسیان صنعت خودرو میتوانند از طریقهای زیر تماس حاصل نمایند .

 شایان ذکر است ساعات پاسخگویی جهت تعمیر ecu و یا آموزش تعمیرات ای سی یو  همه روزه بجز روزهای تعطیل از ساعت ده صبح الــی شش عصر پاسخگویی به تماس به صورت یکسره میباشد . در نظر داشته باشید در این آموزشگاه ما قبل از آنکه آموزش دهنده تخصص تعمیر ecu و یا سیستم مولتی پلکس و یا سیستم انژکتور و سنسور ها و همچنین برق و سیم کشی خودرو باشیم ؛ ما یک تعمیر کار هستیم و این خود به روز بودن اطلاعات و نحوه آموزشمان را تضمین میکند .انتظار ما از کارآموزان محترمی که از این مرکز فارق التحصیل میگردند نه دریافت مبلغی به عنوان پورسانت است و نه چیزی شبیه آن ، سیاست مجموعه پارسیان صنعت خودرو تنها مشتری مداریست و اینکه کار مشتری یک بار و با گارانتی معتبر صورت پذیرد . نه آن که مشتریان محترم با رفت و آمدهای مکرر دچار آزمون و خطا گردند ! وگرنه چه مطلب دیگری ما و گروهمان را با همه متمایز مینماید! شعار معروف این گروه این است :

شـرکـت پـارسیـان صـنـعـت خـودرو

موفقیت همراه با سعی و تلاش

عزیزانی که جهت تعمیر ای سی یو نیاز به مشاوره و یا خدمات تعمیراتی دارند لطفاً قبل از حضور حتماً هماهنگی لازم را با دفتر به عمل آورند .

ارتباط از طریق ایمیل

psk.eng.group@gmail.com

به ما زنگ بزن

۰۲۱-۶۶۳۶۳۰۸۲
۰۲۱-۶۶۳۶۲۱۸۲

رو در رو

خیابان امام خمینی غربی، بعد تقاطع قصرالدشت به سمت کارون، روبروی شیرینی باران، پلاک ۶۶۵ ساختمان مرکزی شرکت پارسیان صنعت خودرو


پارسیان صنعت خودرو، پیشگام تکنولوژی آموزشی در صنعت خودرو ( ساخت استودیو Nowean) تمامی حقوق محفوظ است.