Home > نرم افزار ECU
عیب یابی و تعمیرات ECU
عیب یابی و تعمیرات ECU
عیب یابی و تعمیرات ECU
آموزش دیاگ خودرو
آموزش دیاگ خودرو

سیستم واحد و کنترل یکپارچه AS-PSK

قدرت نرم افزاری توام با یک اینترفیس بی سیم WIFI این قابلیت را برای این نرم افزار ایجاد می کند که در تمام پلتفرم های نرم افزاری قابل اجرا همچنین سرعت بی نظیری نسبت به ساختار اصلی نرم افزار تست و اندازی گیری را داشته باشد. ساختار نرم افزار ما برای تست و اندازی گیری سنسور های خودرو همچنین آنالیز آنها است. این نرم افزار می تواند بصورت واحد در فاکتور ها تغییر ایجاد کند و حتی مقادیر کدینگ مولتی پلکس را شبیه سازی نماید. از این نرم افزار برای تست انواع سیستم سوخت رسانی و اندازه گیری قدرت اتومبیل همچنین تست متور خودرو در حالت Turbo و Load بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

ساخت نرم افزار های اندازه گیری

پارسیان صنعت همچنین پیشرو در ساخت نرم افزار های حرفه ای و کاربردی برای هر زمینه از تست و اندازه گیری ، سیستم های ECU و BSI فعالیت می کند. نرم افزار های ما بصورت خیلی ساده ولی حرفه بدون نیاز به کابل توسط اینترفیس بی سیم قابل اجرا هستند. آنها گزینه های تست مانند تست قدرت تورک و اسب بخار  همچنین در حالیت حرکت خودرو قابل استفاده هستند. نذم افزار های حرفه ای تست و اندازه گیری ما برای تیونینگ خودرو نیز استفاده می شود.

ساخت پلتفرم های آموزشی

پلتفرم های آموزشی شامل تامل نرم افزار و سخت افزار های در رابطه با یکدیگر برای نشان دادن ساختار و شبکه سیستم های الکترونیکی و مکاترونیکی را دارد. بدین صورت آنچه را که شما می بینید آموزش می دهد. ساختار و اتفاقی که در یک فرمان الکترونیکی سبب می شود و نتیجه ای که موجب فعالیت مکانیکی می شود توسط دستگاه ها ی شبیه سازی و سیمیلاتور برای بهبود بخشیدن به سیستم آموزشی هرچه بهتر و فراگیر تدارک دیده شده است.

ساخت نرم افزار های اینتر اکتیو

پارسیان صنعت با بهره گیری از دانش فنی بومی همچنین ساختار مهندسی الکترونیک سیستمی انواع نرم افزار های اینتر اکتیور را برای خودرو های مختلف می سازد این نرم افزار ها برای تصحیح همچنین نمایش عملکرد سیستم های الکترونیکی و مکانیکی در یک محیط مجازی بصورت ۳D کاربرد دارند که دانش آموزان و پژوهشگران از آن بهره می برد. نمایش عمق مطلب بصورت بصری می تواند کمک شایانی به بهره برداری شایسته و اصولی از شاخصه های آموزشی داشته باشد.

تولید نرم افزار های حرفه ای

بصورت کلی پارسان صنعت خودرو یک مرجع برای تست، عیب یابی و تعمیرات ECU و الکترونیک خودرو را متشکل شده است. تمام مستندات و نرم افزار های کنترل و تست که توسط ما ساخته شده است به عنوان مرجع در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرند.

آموزش دیاگ خودرو

ساخت نرم افزار های حرفه ای تست و اندازه گیری الکترونیک خودرو

پارسان صنعت خودرو اولین و تنها شرکت تولید کننده نرم افرار های تست و کنترل ECU خودرو های داخلی و وارداتی است بصورتی که گام جلو تر برداشته و به تولید نرم افزار های تحت OBD و کنترلی تحت سیستم های IOS و ANDROID پرداخته است. این اپلیکسشن های کنترلی و تست توسط یکی درگاه با قابلیت بلوتوث به ECU خودرو متصل می شوند و بدون نیاز به کامپیوتر جانبی با موبایل یا تبلت قابلیت برنامه ریزی و تست  ECU خودرو را میسر می سازد.

تربیت نیروی متخصص

توجه به آموزش صحیح کار آموزان همچنین تولید نیروی متخصص و حرفه ای جزء اصول کاری و هدف انتهایی ما است و خدمت به جامع متخصص خودرو از پایه های برنامه های آموزشی ما می باشد. “این برای ما افتخار است که آنچه را که بصورت علمی و تجربه در اختیار داریم به شما آموزش دهیم” و با آموزش نیروی انسانی حرفه ای به این صنعت خدمت کنیم. تربیت نیروی حرفه ای و متخصص علمی از اصلی ترین اهداف ما در زمینه آموزش الکترونیک خودرو است.

سیستم نرم افزاری مبتی بر ESTM

ESTM یک استاندارد و ساختار کد نویسی است که دستورات مولتی پلکس و ECU را شبیه سازی میکند و توسط ما طراحی و پایه گذاری شده است. توسط این نرم افزار می توانید بصورت مستقل از ECU خودرو کد های تست را برای سنسور ها تولید کنید. همچنین امکان شبیه سازی فریم ور انواع خودرو های خارجی با هر پلتفرمی قابل اجرا است.

پلتفرم لینوکس

ما برای انجام سرویس های ویژه و یکپارچه سازی سخت افزاری سیستم های الکترونیکی و سنسور ها به جهت تقویت و تیونینگ خودرو اقدام به کد نویسی کرنل های شبکه برای ساخت یک نرم افزار تحت شبکه لینوکس به منظور ساخت یک پلتفرم واحد برای دستورات مولتی پلکس را انجام داده ایم که برای انواع خودرو قابل اجرا می باشد.

آموزش برق و سیم کشی خودرو

آموزش برق و سیم کشی خودرو

در این آموزش شما متوجه می شوید و می آموزید که نقشه سیسم کشی از ECU خودرو به سنسور ها همچنین سیسم کشی متعلقات جانبی یک خودرو چگونه است و شامل چه استاندارد هایی می شود که پیش نیاز تعمیرات الکترونیک و برق خودرو محسوب می شود.

آموزش انژکتور و سنسورهای سوخت

آموزش انژکتور و سنسورهای سوخت

در آموزش الکترونیک پایه و عمومی شما با پایه الکترونیک، شناخت قطعات الکترونیکی و برد های SMD همچنین تحلیل این مدار ها در خودرو آشنا می شوید که لازمه و پیش نیاز تعمیرات الکترونیک خودرو همچنین تعمیرات ECU محسوب می شود.

نقشه خوانی الکترونیک خودرو

نقشه خوانی الکترونیک خودرو Diagram

هر خودرو شامل یک سری نقشه های تخصصی و فنی است که اطلاعات پایه برای تعمیر کاران حرفه ای درآن قرار دارد با گذران این دوره می توانید اصطلاحات و استاندارد خواندن این نقشه های فنی برای تعمیر سیستم های الکترونیک خودرو را بیاموزید.

آموزش مالتی پلکس خودرو

آموزش کامل مولتی پلکس خودرو

مولتی پلکس یک سیستم انتقال اطلاعات بر اساس فرکانس است که شامل زیر مجموعه هایی مانند CAN، VAN  همچنین کنترل ترمز های الکترونیکی ABS و غیره است که با گذراندن این آموزش قادر به شناخت، عیب یابی و تعمیر مولتی پلکس خودرو خواهید بود.

آموزش الکترونیک پایه و عمومی

آموزش الکترونیک پایه و عمومی

در آموزش الکترونیک پایه و عمومی شما با پایه الکترونیک، شناخت قطعات الکترونیکی و برد های SMD همچنین تحلیل این مدار ها در خودرو آشنا می شوید که لازمه و پیش نیاز تعمیرات الکترونیک خودرو همچنین تعمیرات ECU محسوب می شود.

آموزش تعمیر ECU

آموزش تعمیرات و برنامه ریزی ECU

ECU واحد کنترل الکترونیکی خودرو یا کامپیوتر مدیریتی مرکزی آن است شما در این آموزش با ساختار کنترل الکترونیکی و فرمان ، تعمیر ECU از نظر نرم افزاری و سخت افزاری همچنین برنامه ریزی آنها بصورت کاملا عملی وعلمی آشنا می شوید.

آموزش OBD

آموزش کامل سیستم نرم افزاری OBD

OBD یک سیستم چک، آنالیز و برنامه ریزی ECU  است که تحت پورت OBD با این استاندارد و با استفاده از نرم افزار های واسط تحت اندروید یا IOS کار آنالیز و برنامه ریزی ECU ها را بسیار ساده و آسان نموده است که رفرنس نرم افزار آن موجود است.

آموزش دیاگ و تست الکترونیک خودرو

آموزش دیاگ و تست الکترونیک خودرو

در خودرو های با مدیریت الکترونیکی برای تست، آنالیز همچنین اطلاع از صحت سلامت سنسورهای الکترونیکی و نحوه کارکرد سنسورها سیستم دیاگ استفاده می شود، دیاگ یک سیستم نرم افراری است که عملکرد ECU را روی کامپیوتر نشان میدهد.

آموزش تعمیرات کیبرکس های اتوماتیک

آموزش تعمیرات کیبرکس های اتوماتیک

در گیربکس های اتوماتیک یک واحد کنترل الکترونیک در ارتباط با ECU خودرو وجود دارد که به تعویض دنده می پردازد که شما قادر خواهید بود بعد از این آموزش آنها را تحلیل، عیب یابی همچنین تعمیر کنید که بسیار کاربردی و جزو آموزش های حرفه است.

سنسور های الکترونیک خودرو

آموزش وکامل سنسور های الکترونیک خودرو

در خودرو های با کنترل و مدیریت الکترونیکی سنسورها یا حسگرهای الکترونیکی در ارتباط با سیستم مدیریتی ECU نقش عمده ای بازی می کنند که شما باید برای تحلیل سیستم الکترونیک خودرو آنها را بشناسید و وظایف و نحوه عملکرد آنها را آموزش ببینید.

سنسور های مکاترونیک

آموزش و شناخت سنسور های مکاترونیکی

در الکترونیک خودرو بعضی از سنسورهای در ارتباط با ECU خودرو بصورت فرمان الکترونیکی به مکانیکی عمل می کنند که در رده سنسورهای مکاترونیک قرار می گیرند شما بعد از این آموزش کاربردی آنها را می شناسید و قادر به تعمیر آنها خواهید بود.

آموزش سیستم سوخت رسانی خودرو

آموزش  سیستم سوخت رسانی خودرو

خودرو هایی که از ECU به عنوان کنترل الکترونیکی استفاده می کنند سیستم سوخت رسانی آنها کاملا الکترونیکی است که از طریق سنسور های الکترونیکی از ECU فرمان می گیرند با گذران این دروه قادر به شناخت، تعمیر و عیب یابی این سیستم خواهید بود.

( ساخت استودیو Nowean) تمامی حقوق محفوظ است.